У Тернополі Олексія Воронцова звинувачують у побитті двох правоохоронців та залякують його матір

Олексій Воронцов Тернопіль тиск правоохоронців

“Продовжуєтся тиск на націоналістів. Зараз у моїй квартирі в м. Тернопіль відбуваєтся обшук, києвськими псами системи!”, – каже молодий “свободівець” з Тернополя.

Ще у травні на молодого тернополянина, студента Київського національного університету культури і мистецтв Олексія Воронцова правоохоронці розпочали полювання. І все через нібито побиття хлопця мирних спортсменів у столиці. 

“Слідство по цій справі дойшло до абсурдності, адже потерпілі не впізнавали мене у судді”, – розповідає Олексій

Згодом, на початку червня хлопця із побратимом затримали вже у Тернополі під час поклейки партійних плакатів.

Як розповідає молодий “свободівець” тоді до них миттєво під’їхав автомобіль з бійцями спецпідрозділу «Беркут».

“Нас попросили пред’явити документи. Після перевірки їх вже відмовилися повертати. Змусили сісти в авто і потім возили містом близько чотирьох годин, а тоді повезли у відділок. Нам жодних обвинувачень не пред’явили і пояснень, чому перебуваємо у відділку, не дали. Більш як через три години сказали, що всі ці години ми перебували з власної «доброї волі» на запрошення правоохоронців. А десь після 11:00 я офіційно почув, що ми чинили злісний опір міліції».

Зараз проти Олексія Воронцова відрили нове кримінальне провадження по подіям, які стались  2 жовтня під Києврадою, де хлопець начебто побив двох правоохоронців.

“За годину після акції на мене напали п’ятеро невідомих людей, побили, звязали та закрили очі. Потім вияснилось, що це працівники карного розшуку і після їх нападу в моїй кишень з’явилися міліцейські погони. Через це мені інкримінують ст342 ч2. Обшуки проводили вже в мому житлі в Київі, а тепер і в Тернополі, міліція унеможливлює моє навчання так як викликає на допити практично щоденно. Чинится постійний тиск на мою матір, що якшо не признаю вини то сяду по повній. А у цю середу суд ухвалив рішення про запобігний захід – внести до 21 жовтня заставу у сумі 23000 грн. В інакшому випадку на час слідства я потраплю у сізо”, – розповідає хлопець.

-1 thoughts on “У Тернополі Олексія Воронцова звинувачують у побитті двох правоохоронців та залякують його матір

  • 12:55 | 19.10.2013 о 12:55
    Permalink

    Невже правоохоронці думають, що зараз такий час, коли мовчать? Забудьте, Україна піднімається!

Коментарі вимкнені.