Віктор Пак може стати “цапом відбувайлом” у скандальному ДТП за можливої участі Хоптяна

Віктор Пак

Начальник тернопільської обласної ДАІ Віктор Пак рятує свою посаду, так вважають деякі тернополяни – пише “20 хвилин”.  8 січня Віктора Пака госпіталізували в інсультне відділення обласної психоневрологічної лікарні.  Який стан у правоохоронця ані в ДАІ, ані в клініці не уточнюють.

Як вдалося з’ясувати «Інфопростору», злочин, який стався в передноворічному ДТП на Хмельниччині, можуть «повісити» на  полковника міліції Віктора Пака. Цілком ймовірно, що його прізвище вже фігурує в матеріалах справи.
Тим часом, з’явилось ще декілька розбіжностей у свідченнях учасників ДТП. Потерпілий водій таксі раніше повідомляв, що запам’ятав номерний знак «Тойоти», пізніше ж він заявив, що не приходив до свідомості на місці ДТП із часу зіткнення. Тим не менше, потерпіла пасажирка легковика запевняла, що і вона, і таксист, ще до приїзду лікарів, були при тямі.
Можливо і ці свідчення зміняться, адже син потерпілої вчора тривалий час розмовляв із правоохоронцями. Ймовірно, що вже сьогодні потерпілій буде запропонована «відкупна сума».

-1 thoughts on “Віктор Пак може стати “цапом відбувайлом” у скандальному ДТП за можливої участі Хоптяна

 • 11:11 | 11.01.2012 о 11:11
  Permalink

  Ходять чутки, що у машині був Бортняк. Цікаво події розвиваються

  • 11:13 | 11.01.2012 о 11:13
   Permalink

   Це було б занадто вже. Не може бути. Хоптян замішаний то точно. А Бортняк хотів його відбілити

 • 14:04 | 11.01.2012 о 14:04
  Permalink

  Висновок – нами правлять люди без честі, совісті і віри.

Коментарі вимкнені.