За тисячу гривень молодики жорстоко розправились з бабусею

Апеляційний суд Тернопільської області без змін залишив вирок суддів Кременеччини, позбавивши вбивць волі на термін 14 та 12 років. За гратами опинилися двоє молодих мешканців Кременецького району, котрі за тисячу гривень жорстоко розправилися зі старенькою пенсіонеркою.

Події відбувалися у травні минулого року. Один із юнаків позичив у своєї сусідки тисячу гривень. Повертати гроші він не хотів, тому запропонував своєму знайомому вбити стареньку і викрасти її заощадження. Зловмисники все чітко спланували. Близько п’ятої години ранку молодики прийшли до будинку жінки. Один постукав у вікно. Побачивши на порозі знайомого їй хлопця, старенька впустила його. Пенсіонерка не встигла й запитати парубка про ціль його візиту, як той, вхопивши кочергу, що стояла у кутку коридору, вдарив нею стареньку в скроню. Відтак, до хати вбіг спільник. Він притримав жертву, аби не пручалася, а інший візитер, вхопивши рушник, накинув його на голову нещасній і став душити. Мертве тіло зловмисники накрили матрацом, на якому в коридорі спала пенсіонерка, а зверху кинули подушку. Злочинці забрали всі заощадження вбитої – понад вісім тисяч гривень та двісті доларів, також прихопили мобільний телефон.

За жорстоку розправу над пенсыонеркою вбивць засуджено за ч.4 ст.187 КК України (розбій, спрямований на заволодіння майном, вчинений організованою групою, поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) та за п.п.6, 12 ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство з корисливих мотивів, вчинене за попередньою змовою групою осіб) до 14 років та 12 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного їм майна.

У залі апеляційного суду вбивці каялися і просили пом’якшити їм покарання, посилаючись на свій юний вік. Проте колегія суддів ухвалила: залишити без зміни вирок, винесений Кременецьким районним судом, оскільки призначене покарання є необхідним й достатнім для виправлення та попередження нових злочинів, і підстав пом’якшувати покарання немає.

Коментарі вимкнені.