І таке буває, – Управління ЖКГ зобов’язали відшкодувати тернополянину кошти

Фахівці Сектору контролю за регульованими цінами ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області провели перевірку одного з підприємств, яке займається обслуговуванням житлового фонду за зверненням мешканця Тернополя. За її результатами наші спеціалісти зобов’язали підприємство відшкодувати скаржнику кошти за порушення порядку встановлення та застосування державних регульованих цін та сплатити до бюджету штрафні санкції, посадову особу даного підприємства притягнуто до адміністративної відповідальності. Також, начальником ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василем Хомінцем винесено Припис управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради про усунення порушення  вимог щодо встановлення та застосування державних регульованих цін для суб’єктів господарювання всіх форм власності, які надають вказані послуги на території м. Тернопіль у відповідності до ЗУ «Про ціни і ціноутворення».

    Наказ про перерахунок плати за житлово-комунальні послуги керівникам підприємств, що обслуговують житловий фонд міста уже підписав начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Олег Соколовський.

  Відомо, що управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології на даний момент уже проведено перерахунків квартплати мешканцям на суму понад 1, 474 млн. гривень.

Коментарі вимкнені.