Ігор Романків: «У єднанні під Покровом Богородиці – запорука майбутніх перемог української держави»

Мільйони українців щодня моляться за завершення війни в Україні, у храмах Тернопільщини парафіяни на богослужіннях щотижня складають свої молитви за українських військових та повернення миру.

І як ніколи цьогоріч актуальним є заступництво Матері Божої, під чий покров українські лицарі завше прибігали в часи серйозних військових випробувань.

«Для нас, українців, свято Покрови Пресвятої Богородиці є особливо по-родинному дорогим, – каже тернополянин, кандидат в народні депутати Ігор Романків. – Наш віруючий боголюбивий народ завжди з великою любов’ю та надією всі свої добрі зусилля та започаткування поручає під могутній материнський Покров Пречистої Діви Марії, нашої небесної Матері. Подібно, як у наш час, коли ворог ненаситно зазіхає на Українську землю, в Княжу чи Козацьку добу, у часи національної визвольної боротьби ХХ століття українці горнулися у святій та справедливій справі оборони та відбудови Батьківщини під Покров Богородиці. І ще не чувано такого, щоб Вона не помогла.

Сьогодні Україна знову в небезпеці, час боронити та професійно і відповідально продовжувати справу державотворення на твердих, незамінних християнських цінностях. Де життя кожної людини – це найбільший скарб, Божий дар для нашого народу. Отож єднаймося і ми у цей тривожний час під Покровом Пресвятої Богородиці, щоб відповідально виконати нашу історичну місію побудови нової, заможної та міцної Української Держави. Слава Ісусу Христу! Слава Україні!».

-1 thoughts on “Ігор Романків: «У єднанні під Покровом Богородиці – запорука майбутніх перемог української держави»

  • 15:43 | 15.10.2014 о 15:43
    Permalink

    Золоті слова!!! Радує те, що такі слова лунають із уст кандидата-дійсно духовноі людини з високою мораллю, з почуттями відповідальності і віри.

Коментарі вимкнені.