Ігор Вардинець просить у громадськості захисту права… на життя (документи)

Головний лікар Тернопільського районного територіального медичного об′єднання Ігор Вардинець просить у громадськості захисту права… на життя.

17 квітня о 17:43 год. начальник УМВС України в Тернопільській області Олександр Богомол на своїй сторінці у Facebookпоширив інформацію такого змісту: “Сьогодні задокументований факт отримання неправомірної вигоди в сумі 200000 грн. головним лікарем одного із лікувальних закладів м.Тернополя. Деталі – після розгляду судом питання про обрання запобіжного заходу”. 18 квітня цю інформацію поширила прес-служба Тернопільського обласного УМВС. Цю подію прокоментував і міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, назвавши затримання лікаря “системною боротьбою з хабарниками”. Кримінальну новину підхопили численні засоби масової інформації, яких об’єднує один важливий фактор: жодне видання не врахувало і не оприлюднило позиції обвинуваченої сторони (окрім газети “Номер Один”, – прим. ред.). З точки зору презумпції невинності це неправильно.

Правоохоронці встановили, що нібито головний лікарТернопільського районного медичного об′єднання Ігор Вардинецьвимагав 200 тис. грн. у приватного підприємцяза продовження договору оренди приміщення аптеки загальною площею 135 кв. м, яке перебуває на балансі Тернопільського районного територіального медичного об′єднання, з подальшим правом його викупу. На момент, коли Ігорю Вардинцю висунули звинувачення, він перебував після важкої операції на серці на стаціонарі відділу реанімації кардіологічного відділення Тернопільської комунальної міської лікарні №2. “Грошей, про які йдеться у підозрі про хабар, я не бачив, — прокоментував звинувачення Ігор Степанович. — Мою репутацію безпідставно зганьбили на всю Україну. Відтак вимагаю публічного суду, під час якого обіцяю дати вичерпні відповіді на всі звинувачення. Для повноцінної участі у суді мені потрібне лише здоров’я, яке зараз у критичному стані –10% прохідності артерії серця. Одну операцію вже зробили в Тернополі, однак негайно треба робити ще одну закордоном, інакшої альтернативи, щоб вижити, немає.Днями ми домовилися з фахівцями лікарні м. Штутгарт (Німеччина), які погодилися зробити операцію у понеділок, 27 квітня.Операція передбачається дуже об′ємна, одна із найскладніших на відкритому серці– це так зване аортокоронарне шунтування”.

24 квітня близько 17.00 год. до реанімації кардіологічного відділення Тернопільської комунальної міської лікарні №2, де сьогодні перебуває Ігор Вардинець, прибув конвойний підрозділ правоохоронців, встановлено облогу лікарні. В результаті зірвано перевезенняІгоря Вардинця реанімобілем на операцію в лікарню Німеччини.

Реанімація – це відділ для тяжко хворих, перебувати в його межах міліціонери можуть відповідно до судових санкцій, яких представлено не було. У Ігоря Степановича до критичної позначки піднявся тиск, почалися болі у серці, лікарі застосували реанімаційні заходи. Коли відвідувачі Ігоря Степановича на телефонні камери почали запитувати у правоохоронців, з якою метою вони перебувають у межах лікарні, з проханням показати професійне посвідчення, міліціонери залишили стіни цього закладу.

— Очевидно, правоохоронці мали на меті вручити мені повістку на слідчі дії і силовим методом забрати з реанімобіля на допит, — сказав Ігор Вардинець. — Я сьогодні вільна людина, маю право вільно пересуватися країною та за її межами – 72 години арешту з часу оголошення мого затримання минули,а три судових засідання, які мали підтвердити подання прокурора, не прийняли щодо мене жодного рішення.У законодавстві існує стаття, що дає право звільнення від процесуальних дій за станом здоров’я, хоча слідство триває. Я написав заяву і в прокурору, що не ставлю за мету уникнути відповідальності чи зникнути, і наполягаю, щоб судовий процес щодо моєї справи відбувся у вичерпному форматі.Довго затримуватися у лікарні в Німеччині не збираюся, адже це, окрім всього іншого, дуже витратна справа. Впевнений, правоохоронці знову спробують зірвати мою поїздку в Німеччину і завтра. В таких умовах відчуваю, що мій стан здоров’я різко погіршується. Тому звертаюся до громадськості, засобів масової інформації з можливістю відеозйомки, допомогти мені відстояти законне право зберегти життя і виїхати завтра, 26 квітня о 9.00 ранку з палати №2 відділу реанімації кардіологічного відділення Тернопільської комунальної міської лікарні №2 за адресою: вул. Купчинського,14, м. Тернопіль. Обіцяю своїм виборцям, депутатам Тернопільської обласної ради, колегам, козацьким побратимам, родині, знайомим, що буду відстоювати свою честь і гідність, дам відповідь на всі несправедливі звинувачення до останнього подиху, — запевнив Ігор Вардинець.

-1 thoughts on “Ігор Вардинець просить у громадськості захисту права… на життя (документи)

 • 10:19 | 28.04.2015 о 10:19
  Permalink

  При чому тут жага до бабла????

  Це людина з великої букви, чесна та порядна!!!
  Про який хабар може йти мова???

  Дайте людині можливість вилікуватися!!!
  Ви лише добиваєте його зі своїми обвинуваченнями!

 • 17:27 | 28.04.2015 о 17:27
  Permalink

  Для нашої влади життя людини – це ніщо, 1 мільйон гривень коштує Ігору Степановичу його шанс на життя !!!!! Може і це вимагання ? стаття ?кримінал і зловживання владою ?

 • 12:07 | 29.04.2015 о 12:07
  Permalink

  Та це очевидно, що його хочуть підставити!!!

  Людина настільки віддана своїй справі та намагається зробити щось краще, що його просто хочуть прибрати!
  Звертаюся до всіх хто задіяний у цій справі!!!
  Майте совість, побійтесь Бога, адже ту брехня і те зло, яке Ви робите для Ігора Вардинця повернеться вам у стократному розмірі!
  Залишіть його в спокої!

 • 18:22 | 1.08.2015 о 18:22
  Permalink

  ПРо що ви говорите?!!! Чесний?!!! ХА!!! ВІдданий?!! ХА!! Як би я мав такі доходи я би теж був відданим!!! Ще би поцікавились персонами Войтовича, його заситупника, та завідуючого медпрофоглядами Сердюка Г.І, які сьогодні вимагають оплати за медогляд від вчителів, що приписані у місті, а працюють у школах сіл Теронопільського району. А це корупції і протизаконно!!!!

Коментарі вимкнені.