Тернополяни рятуються від нахабного будівельника шинами (фото)

Замість того, щоб ночувати у рідних домівках тернополяни облаштували наметове містечко на спортивному майданчику. Вже другий день мешканці Злуки цілодобово охороняють стадіон «Текстерно», аби забудовник ПП Матла не продовжив його руйнувати.

Боєць 24 бригади Андрій з позивним «Сокіл» нещодавно повернувся із передової  – з 31 блокпосту.

–          Там ми боролися за Україну, стояли лоб в лоб з сепаратистами, а тут йде війна за гроші, за владу… Натомість на Сході ми всі один за одного, там всі стають братами, – каже хлопець. – Мені 23 роки. Я тут виріс, грав футбол.  Нехай забудовник обладнає футбольне поле, зробить щось хороше, а далі хай будує. Ніхто нічого немає проти. Тут займаються фізкультурою студенти з навколишніх навчальних закладів, приходять діти з навколишніх будинків. Куди вони подінуться?

Андрій певний – ситуацію вдасться вирішити і їх протест не буде марний. Забудовник повинен зустрітися з громадою і цивілізовано вирішити цей конфлікт. Інакше не можна. Хлопець залишиться на стадіоні на цілу ніч – каже йому не звикати до нічних чергувань.

А от мешканка одного із сусідніх будинків пані Ольга, хоч і на милицях, все ж не може всидіти дома. Також активно відстоює збереження стадіону. Жінка розповідає, так звані «тітушки» буквально відтягували її зі стадіону, ображали людей нецензурною лайкою, штовхали. «Ми все відзняли на відео, адже поведінка цих забудовників – і батька і сина – неадекватна», скаржиться тернополянка.

Люди гріються біля вогнища і розмовляють про останні події. Запевняють, відступати не збираються. В’їзд на  стадіон заблокували шинами – це символ Майдану та гідної боротьби. Сподіваються, вони їм допоможуть врятувати від забудови рідний стадіон.

Нагадаємо, у неділю, 26 квітня, о 19 годині має розпочатись Віче на захист стадіону.

 

-1 thoughts on “Тернополяни рятуються від нахабного будівельника шинами (фото)

 • 23:48 | 25.04.2015 о 23:48
  Permalink

  ага, рятують стадіон! бухають там як коні, рятують для того, щоб далі в кущах колотися і пити алкоголь! кого ви дурите? де міілція, яка б розігнала те кодло! хай забудують, щоб ці дибіли там не зявлялися!

 • 18:54 | 26.04.2015 о 18:54
  Permalink

  Звичайно хай будують,алкагольників гнати звідти з палатками!

 • 22:12 | 26.04.2015 о 22:12
  Permalink

  рейдери по тернопільськи

Коментарі вимкнені.