Історія розмалюванням танків буде мати продовження у суді

Нещодавно ми писали про те, що у Тернополі після розмалювання дітьми танків виникла група однодумців, які запевняють у абсурдності цього рішення. І таке вандальство техніки, та й ще військової, вони вважають неприпустимим. Тому активісти направили у міську раду звернення, що хочуть провести відповідну акцію по відновленні вигляду танків –і їм у цьому відмовили. Тепер уже офіційно.

Адже 16 липня прийшов офіційний лист, де було зазначено, що міська рада відмовила у відновленні танків.

На що активіст і основний організатор Андрій Любецький розповів «Погляду», що він не збирається здаватися. Адже подав позов у Тернопільський міськрайонний суд вчора, 26 липня. Він подава позов на міську раду, що та заборонила привести у належний вигляд танки.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “Історія розмалюванням танків буде мати продовження у суді

  • 15:46 | 31.07.2012 о 15:46
    Permalink

    Любецьки то є бовдур, займався компами поліз в політику і тупо набиває собі електорат… Колись мітив на пост мера міста, ну але понятно шо ніхто його туди не взяв, от він любим способом хоче пропіаритись, тільки аби появитись в якійсь газетці, тільки аби заговорили про нього…. Якшо ти такий матьорий дядя і протестуєш проти влади, давай, камон… Вночі перекрась і все, а потім напиши всім шо то зробив ти, хай тебе приймуть, заплати штраф… Будь мужиком якшо влаштовуєш протест владі…. а якщо ні, то не розпускай соплі шо я мол хароший, шо ви зробили з танчиками, вони ж такі гарні були, я там кожен день гуляю і тд…. Школота прям… ЩЕ раз повторю, можеш мінусувати скільки влізе

Коментарі вимкнені.