Історичний день у Великій Березовиці

10 листопада 2015 року для мешканців Великої Березовиці – історичний день. Ще з обіду у Будинку культури гамірно, панує святковий настрій, зал переповнений квітами та привітаннями.
На першій сесії селищної ради офіційно представили громаді новообраного селищного голову – 22-річного активіста «Громадського руху «Народний контроль» Іллю Костюка.
Нагадаємо, на виборах за цього молодого та перспективного юнака проголосувало 735 односельчан.
Привітати нового очільника селища прийшло більше сотні людей. Розпочали церемонію з Гімну України та молитви. А після оголошення виборчою комісією результатів волевиявлення громадян, Ілля Костюк склав присягу на вірне служіння громаді.
Звертаючись до присутніх, Ілля зазначив, що зробить усе можливе, щоб виправдати довіру людей та стати для Великої Березовиці прогресивним та дієвим селищним головою. «Односельці повірили у мене і довірили мені дуже відповідальну посаду, за що я їм щиро вдячний. Обіцяю посилено працювати для громади та розвитку селища, щоб з кожним наступним днем довіра людей лише зростала. Хочу, щоб жителі стали мені добрими порадниками і помічниками у справах, і разом ми зробимо більше корисних для громади справ».

Коментарі вимкнені.