ІТ спеціалісти зі Львова проведуть у Тернополі майстер-клас

Проект Львівського Кластеру ІТ та бізнес-послуг – спільноти, яка об’єднує провідні ІТ компанії – привезуть до Тернополя. 27 серпня фахівці індустрії інформаційних технологій та усі зацікавлені у ній, матимуть змогу послухати виступи львівських ІТ гуру.

Проект LvivIT Roadshow команда Львівського Кластеру започаткувала цього літа за активної допомоги потужних ІТ компаній, що є членами спільноти. Фахівці галузі відвідують міста Західної України, щоб розповісти про розвиток ІТ галузі та сучасні ІТ тренди. Мета проекту – обмін досвідом, підтримка розвитку індустрії в країні та поширення знань, що вже застосовувалися та дали результати.

Зустрічі з львівськими ІТ спеціалістами у межах LvivIT Roadshow вже відбулися у Рівному та Луцьку. Наступне місто, до якого львів’яни завітають з майстер-класом – це Тернопіль. Подія відбудеться 27 серпня, у середу, о 19:00.

У програмі LvivIT Roadshow у Тернополі:

–         Захоплюючий виступ на тему «Навіщо вивчати багато мов?» від Mobile Developer з компанії N-iX Дмитра Малєєва. Дмитро поділиться власним досвідом і пояснить, чому варто вивчати кілька мов програмування, навіть якщо під час розробки ви використовуєте лише одну;

–         Пізнавальний майстер-клас від співзасновника і технічного директора компанії Perfectial Івана Когута. Окрім вражаючих здобутків у сфері технічного розвитку компаній, client engagement і бізнес аналізу проектів на ранніх стадіях розвитку, Іван є архітектором успішних стартапів, які були куплені лідерами ринку. Тема його виступу – «Аутсорсинг та стартапи». Іван розповість про особливості, переваги та нюанси співпраці аутсорсингових компаній зі стартап-проектами, а також про вибір – де працювати: в аутсорсингових компаніях чи продуктових;

–         Корисна та цікава презентація про розвиток ІТ індустрії в українських містах на прикладі Львова від виконавчого директора Львівського Кластеру ІТ та бізнес-послуг Степана Веселовського.

–         Networking та захоплюючі дискусії за кавою

Якщо ти ІТ спеціаліст або студент, який готується працювати в ІТ індустрії та прагне здобути нові знання та професійні контакти, приходь!

Участь у заході безкоштовна.

Реєструйся тут!!! Реєстрація є обов’язковою.

Roadshow їде до тебе: LvivIT!

Партнери проекту LvivIT Roadshow: SoftServe, N-iX, Eleks, Itera Consulting, Arivo Solutions, Intellex, Техніка для бізнесу, Global Logic, Limelight Networks, Perfectial, DevCom, Nravo, Conscensia, QubStudio, Sigma, Synergy Way, Remit, Envion software, Data Art.

 

 

Коментарі вимкнені.