Італійський магазин зробив тернополянам знижку на спальники для українських солдатів

Сайт Логістичного центру допомоги бійцям АТО повідомляє, що тернополянам в Італії зробили суттєву знижку, дізнавшиь, для чого ті купують партію спальних мішків. 

Днями на Логістичний центр допомоги бійцям АТО поступила найбільша партія спорядження з-за кордону.

Зокрема, 48 комплектів дорогих, якісних наборів спальних мішків із компактними надувними килимками передала військовим українська громада з італійських містечок Амалфі та Аджерола. Як розповідає волонтер Руслан, через якого саме й передали цю необхідну зараз допомогу, наші земляки дуже оперативно, буквально за кілька днів назбирали значну суму для придбання спорядження.

Приємним став і той факт, що адміністрація італійського магазину, в якому робилася закупівля, почувши про призначення партії спальників для українських солдат, зробила чималу знижку, таким чином висловивши підтримку Україні.

До слова, Логістичний центр допомоги бійцям АТО часто отримує допомогу від тернополян з інших країн. Зокрема, найактивніші наші громади у Італії, Франції та Великобританії.

Доземний уклін усім землякам, які активно долучаються до підтримки нашої армії, турбуються про наших військових та постійно передають найнеобхідніше: від смаколиків до наддорогих медикаментів та спорядження.

Коментарі вимкнені.