ФК «Тернополю» не допомогли рідні стіни

Сьогодні відбувся матч 1/16 фіналу Кубка України по футболу в якому приймали участь наші рідні тернопільські футболісти, яких вже охрестили «студентами» та лідери Першої ліги, гравці ФК «Олександрія». Враховуючи те, що тернополяни теж не пасуть задніх (займають четверте місце), поєдинок обіцяв бути «гарячим». Так і сталося.

Вже першу атаку тернополян гостям прийшлось зупиняти фолом. Наші земляки вдало скористалися з такої нагоди: після подачі зі штрафного Віталій Богданов головою забив гол. Через десять хвилин м’яч знову потрапив у сітку воріт, правда Богдан Семенець зробив це з положення «поза грою».

Олександрійці, зрозумівши, що наші хлопці не жартують, остудили останніх буквально за мить: Євген Чепурненко сильним ударом здалеку пробив прямісінько в нижній кут воріт Миколи Плетеницького, який не зумів виручити своїх партнерів.

Далі гра пішла на високих швидкостях, але, хоча більше атакували «студенти», забити могли гості. На щастя обійшлось.

Згодом два «вбивчих» моменти змарнував Семенець: до перерви і після неї. Вже у доданий арбітром час двічі підряд мав шанси Тарас Гром’як, але гостям знову пощастило.

Не виявивши сильнішого в основний час, футболісти приступили до овер-таймів.

Відразу ж пригадалась історія виступів ФК «Тернополя» у минулій кубковій кампанії. Адже тоді тернополяни також розпочали з перемоги на друголіговою командою (виграли в Біло-Церківського «Арсеналу» 1:0). Потім під руку нашим потрапили теж представники Першої ліги – футболісти ФК «Полтава» – той матч завершився перемогою «студентів», яку вони вибороли в додатковий час. Тому на якийсь момент, повіривши в містику, думалось, що і цьогорічний розіграш 1/16 Кубка закінчиться перемогою наших земляків у додатковий час. Але це, шановні мої, його величність ФУТБОЛ – і закономірностей тут не буває. Доля цього матчу повинна була визначитись у серії пенальті, а фортуна чомусь, будучи в наших рідних стінах, перейшла на сторону гостей: тернопояни двічі не забили – перший раз воротар відбив, а Тарас Гром’як, пробиваючи останнім, не влучив у рамку воріт.

Таким чином наші хлопці програли і повинні зосередитись на чемпіонаті. Однозначно, я вважаю тернопільська публіка залишилась задоволеною від гри своєї команди.

Коментарі вимкнені.