Із критичної ситуації мати-одиначка вийшла з допомогою Миколи Люшняка

Наприкінці минулого місяця мешканка села Русилів, що у Бучацькому районі, Оксана Помазанська пережила дуже важливу операцію. Процедура, яка врятувала їй зір, стала можливою з допомогою народного депутата Миколи Люшняка.
Пані Оксана працює у сфері освіти, зізнається, що на вчительську зарплату багато дозволити собі не може, до того ж, одна виховує студентку. Родина Помазанських – малозабезпечена, адже має лише одного годувальника. Критична стадія хвороби правого ока змусила жінку шукати кошти на операцію.
– У нашій районній газеті я побачила оголошення, що буде зустріч із народним депутатом Миколою Люшняком і можна буде звернутися зі своїми проблемами. На цей захід я принесла усі заключення з лікарні, мені дали адресу департаменту охорони здоров’я, куди я і надіслала документи, – розповідає пані Оксана.
Проте у департаменті нічим зарадити не змогли, адже допомогу надають лише державним лікарням, а операцію треба було робити саме у приватній.
– Ситуація уже стала критичною, я втратила надію, проте велика заслуга пана Люшняка, який мені допоміг і виділив необхідні 4500 гривень, – говорить Оксана Помазанська.
Отож, 25 серпня відбулася операція, через два тижні на консультації лікарі констатували, що все пройшло успішно.

Коментарі вимкнені.