Із нічного розпродажу в “Подолянах” стартують дні знижок в “Top secret”

4 квітня у Тернополі стартує нічний розпродаж в ТРЦ “Подоляни”. Такі масові знижки у більшості магазинах цього центру уже стають традиційними. 

Дія знижок починається о 18.00 і триває аж до півночі. Купують в акційний час переважно молоді люди.

“Погляд” уже писав, що вперше ніч знижок пройшла в ТРЦ “Подоляни” у квітні 2013 року. Тоді в приміщенні “творився дурдом”. А під час аналогічної акції у листопаді тернополяни скаржилися, що деякі магазини зробили знижку за рахунок підвищення цін.

Особливістю цьогорічної ночі знижок є те, що один із магазинів модного одягу “Top secret” додатково та ще й на кілька днів знижує ціну на товари, бо святкує дев’ятиріччя мережі в Україні.

Директор магазину Людмила Вовк каже, що на цьому свято для покупців не припиняється і знижка 30% діятиме не лише сьогодні, а й два наступні дні – до 6 квітня. Щоправда, лише сьогодні магазин, як і всі інші в ТРЦ “Подоляни” буде відчинений до 24.00. Завтра ж і післязавтра “Top secret” працює з 10.00 до 20.00.

Людмила розповіла “Погляду”, що минулоріч перед акцією “Ніч знижок” в першій половині дня чимало тернополян приходило міряти одяг, аби після 18.00 одразу купити його зі нижкою, без примірки. Адже в цей час у магазинах торгового центру багатолюдно. Цього року тернополяни також приходили завчасно, обираючі моделі одягу та плануючи повернутися по них у святкові та акційні дні.

До слова, у Тернополі “Top secret” працює уже понад три роки.

Знижки в “Подолянах” 4 квітня з 18.00 до 24.00:

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.