Із всеукраїнських каналів “з ідейних причин” звільняються журналісти

З Першого національного телеканалу звільняються шеф-редактор новин Оксана Корнійчук і ведуча “Новин” і “Підсумків дня” Юлія Галушка. Про це повідомляє “Телекритика” з посиланням на власні джерела на каналі.

За даними джерел, Оксана Корнійчук написала заяву про відпустку до 10 лютого з подальшим звільненням. Сама пані Корнійчук відмовилася коментувати «Телекритиці» цю інформацію.

Юлія Галушка підтвердила «Телекритиці», що написала заяву про відпустку із сьогоднішнього дня, 24 січня, з подальшим звільненням. Про причини звільнення вона сказала: «На даний час є суттєві розбіжності в моїй громадянській позиції і редакційній політиці. Я вважаю, що мені як обличчю каналу потрібно було це зробити – написати заяву».

Про свої подальші плани ведуча сказала, що після того, як повідомила про звільнення, отримала декілька цікавих пропозицій.

Нагадаємо, на початку грудня з Першого національного каналу через незгоду з редакційною політикою звільнилися спеціальний кореспондент ТВО інформаційно-аналітичних програм Ігор Меделян і кореспонденти Сергій Лефтер і Ярослав Тракало.

Раніше повідомлялося, що “з ідейних причин” з каналів Business та “112” звільняються журналісти.

Коментарі вимкнені.