Як святкували «Масляну» у Тернопільському терцентрі

Масляна– це перехід від Зими до Весни. Вона розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів. Наші предки вірили: піснями, танцями та різними заклинаннями можна прогнати Зиму та накликати Весну. Згодом з’явилось спрощене розуміння цього обряду – «Зима зустрічається з Весною».
Ось і відвідувачі Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) теж від святкували цю зустріч Зими та Весни піснями, танцями, розвагами та частуванням.
Тернополяни літнього віку мали змогу більше дізнатись про Масляну, про традиції її святкування, а також про те, що потрібно робити в останній тиждень перед Великим постом.
Також психолог Наталя Жученко та завідувач відділення денного перебування Ірина Семанишин разом з інвалідами віком від 18 років, які мають синдром Дауна провели чаювання із смачненькими млинцями.
Відділення денного перебування Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) запрошує людей похилого віку проводити з користю своє дозвілля за адресою: вул. Лисенка, 8, каб. № 7 (цокольний поверх).

Коментарі вимкнені.