Кілька випадків пневмонії зафіксували медики у тернополян, які підтримали флешмоб Ice Bucket Challenge

  • Днями у мене були на прийомі школярка та студент, – розповів терапевт Василь Олійник. – В обох випадках поставив діагноз “правобічна нижньодольова пневмонія”, призначив антибіотики. Як розповіли пацієнти, вони облилися холодною водою, бо отримали виклик у відомому флешмобі. Тож причиною пневмонії могло стати переохолодження, адже переважно люди обливаються в одязі, довго стоять на холоді, поки ще скажуть кілька слів на камеру, поки переодягнуться.

Лікар зазначив, що обливання загалом має багато позитивних моментів, і армію, безумовно, треба підтримувати , але робити це слід без шкоди для свого здоров’я.
Якщо приймаєте виклик облитися водою, то після обливання треба якомога швидше розтертися рушником, переодягнутися в сухий одяг, випити гарячого чаю. Крім того, важливо бути здоровим – якщо болить горло чи є нежить, то краще відкласти обливання на кілька днів.

До речі, в міському відділі охорони здоров’я не відзначають зростання кількості тих, що захворіли через обливання на вулиці. Є сезонне збільшення захворюваності на ГРВІ, яке не пов’язане з підтримкою відомого флешмобу, кажуть в департаменті.

20 хвилин

Коментарі вимкнені.