Кількість фальшивого алкоголю на Тернопіллі зменшилася вдвічі

З початку року кількість тіньового алкоголю зменшилася вдвічі. Про це під час брифінгу повідомив начальник податкової міліції України Андрій Головач.

«Якщо торік кількість фальсифікату на алкогольному ринку сягала 20 відсотків, то сьогодні у тіні перебуває лише близько 10 відсотків алкогольної продукції. Ці цифри підтверджуються результатами постійного аналізу та моніторингу, які здійснюють наші підрозділи, співставляючи всі показники ринку».

За словами начальника податкової міліції, така позитивна динаміка підтверджується і конкретними бюджетними показниками.

«За перші два місяці держава отримала від підприємств лікеро-горілчаної галузі понад 100% акцизного податку на алкогольні напої, що в сумі склало понад 533 мільйони гривень надходжень до державного бюджету. А це є головною ознакою того, що ситуація на ринку почала змінюватися накраще», – підкреслив Андрій Головач.

Загалом, з початку 2012 року працівниками податкової міліції вилучено понад 230 тис. літрів спирту на суму майже 11 млн. грн., з яких можна було виготовити до 700 тис. пляшок горілки, близько 800 тис. літрів (1,6 тис. пляшок) алкогольних напоїв на суму понад 36 млн. грн. Припинено діяльність 75 незаконних виробництв лікеро-горілчаних виробів. Викрито 178 злочинів, пов’язаних з незаконним виробництвом та обігом підакцизних товарів і марок акцизного податку.

Коментарі вимкнені.