“Кобра” у Тернополі полює за нетверезими

Правоохоронці спецпідрозділу ДАІ «Кобра» з 30 січня працюють в Тернополі. Основна причина, як повідомляють в обласній ДАІ – збільшення аварій в кілька разів, порівняно з 2011 роком, пишуть українські ЗМІ.

«Якщо за січень минулого року було одинадцять дорожньо-транспортних пригод, де одна людина загинула і десять отримали травми, то в цьому аварій з потерпілими – 24, – повідомив начальник сектора зв’язків з громадськістю обласної ДАІ Микола Лецкалюк. – Четверо людей загинули, а більше тридцяти одержали поранення. Саме через зростання аварійності до нас і направили «Кобру».

Причиною такої кількості аварій, на думку пана Лецкалюка, є несприятливі погодні умови. Однак у частині випадків є і вина водіїв. Перевищення швидкості, недотримання правил дорожнього руху, водіння в нетверезому стані – все це приводило до проблем. Власне, таких порушників і будуть виявляти автоінспектори з «Кобри».

«Також вони будуть шукати і викрадені автомобілі, підроблені документи на транспорт або водійські права і навіть зброю та наркотики, – сказав Микола Лецкалюк. – Наприклад, 30 січня співробітники «Кобри» виявили автомобіль з перебитими номерами кузова, а це може свідчити про те, що транспорт крадений. Також знайшли водія з підробленими реєстраційними документами. А в одного чоловіка навіть вилучили пістолет для стрільби гумовими кулями, на який той не мав дозволу ».

-1 thoughts on ““Кобра” у Тернополі полює за нетверезими

  • 12:00 | 5.02.2012 о 12:00
    Permalink

    Висновок один – тернопільських ДАЙців треба розігнати: бо хабарники, хами, розпилювачі газу, неуки посадових інструкцій…

Коментарі вимкнені.