Кого заступник Барни тримає за неуків

13239266_1573124306320086_7505697292967753989_n

ПП «Колумбус» (оператор ТОВ «Ланет Телеком») під керівництвом Ігоря Вонса, який на сьогодні є заступником очільника Тернопільщини Степана Барни, і далі тримає Тернопільських ОСББ за неуків, котрі не вміють рахувати. Про це пише голова ГС «Рада голів ОСББ м. Тернополя» Сергій Лупак.

Ще раніше Громадська спілка «Рада голів ОСББ м. Тернополя», від імені Тернопільських ОСББ, зверталася до ПП «Колумбус» (оператор ТОВ «Ланет Телеком»), з тим, щоб підняти вартість за розміщення в багатоквартирних будинках їхнього обладнання із 0,40 коп., до 2 грн. – — Ви мовчите донині. Цього тижня завітав особисто в юридичний офіс ПП «Колумбус», по вул. Київській. Один із представників юридичного відділу повідомив, що листа ніякого не отримували, проте при особистому спілкуванні в телефонному режимі на почату березня 2016р. було сказано, що відповідь нам надійде, і лист на розгляді. А тут раптом амнезія. Інший представник ПП «Колумбус», а вірніше представниця, повідомила, що через орфографічні помилки, відповідь на лист вони давати не будуть. Є випадки, коли в будинках, без дозволу співвласників, а також правління ОСББ, дане приватне підприємство самовільно встановлює своє обладнання не сплачуючи тим самим за користування місцями загального користування та конструктивними елементами багатоквартирного будинку, та споживаючи електроенергію.
При письмовому звернені одного із ОСББ міста, поштовим листом, до ПП «Колумбус», щоб до 1 травня 2016р. прибрав своє обладнання, котре самовільно встановив в будинку, або ж заключив угоду, то в даному випадку, лист також раптово не надійшов до адресата.
Вартість кабельного телебачення зрослу у вас з 17 грн. до 49 грн.
Вартість послуги за розміщення вашого обладнання зросла з 0,40 грн. до 0,40 грн., тобто рівно на 0.

Коментарі вимкнені.