Коли у Тернополі завершаться ремонтні роботи?

У Тернополі триває капітальний ремонт дворів та міжквартальних проїздів. Як зауважив міський голова Сергій Надал, наразі роботи продовжуються на прибудинкових територіях вул. Галицька, Дружби, Братів Бойчуків та міжквартальних проїздах вул. Бродівська-Лук’яновича, вул. Братів Бойчуків – 15 Квітня та вул. 15 Квітня – бульвар Куліша. Дані об’єкти будуть завершені найближчим часом за сприятливих погодних умов.

Загалом, цьогоріч відремонтували понад 20 об’єктів, які були зазначені у титульному списку капітального ремонту на 2014 рік.

«За останній рік на капітальний ремонт дворів та міжквартальних проїздів з бюджету міста виділено понад 12 мільйонів гривень. Понад 20 років тернопільські двори ніхто не ремонтував, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Цього року ми відремонтували більше 20 об’єктів, а загалом потрібно відремонтувати більше ста. Наступного року цю роботу продовжуватимемо й надалі».

Міський голова також додав, що сьогодні на стадії завершення капітальний ремонт вул. Оболоня, де оновлять інженерні комунікації, пішохідну частину, облаштують мережу дощової каналізації, заасфальтують проїзну частину.

Нагадаємо, що цього року у Тернополі провели капітальний ремонт вулиць Збаразька, Гайова, Шептицького, Текстильна, Пушкіна та Карпенка.

Коментарі вимкнені.