Кому у Тернополі зашкодив “жовтий рівень” небезпеки

4 грудня від самого ранку працівники муніципальної поліції здійснювали обстеження території міста на предмет дотримання Правил благоустрою м.Тернополя. За не очищення від снігу та льоду на прилеглих та закріплених територіях надано 15 приписів суб’єктам господарювання та оформлено 2 адміністративних протоколи за ст. 152 КупАП.
Окрім того, виявлено 8 зупинок громадського транспорту, закріплених за підприємцями, які не своєчасно вжили заходи по очищенню закріплених територій від снігу та ожеледиці . До зазначених суб’єктів господарювання будуть вживатися заходи адміністративного впливу згідно чинного законодавства .
Слід зауважити , що відповідно до п.4.1 Правил благоустрою прибирання міських територій здійснюється два рази на добу: ранкове-до 8.00 год. та денне – з 14.00год. та по мірі потреби (снігопад, ожеледиця, святкові дні, тощо) відповідальне підприємство зобов’язане забезпечити додаткове прибирання.
У зимовий період необхідно забезпечити вільне пересування пішоходів , шляхом своєчасного очищення територій від снігу та обробити їх протиожеледними засобами. Хочемо наголосити , що Правилами заборонено скидати сніг та сколений лід з тротуару на проїзну частину вулиці. Необроблений технічною сумішшю сніг необхідно вигортати на край тротуару, створюючи вали. Не допускається формування снігових валів на перехрестях, пішохідних переходах, на зупинках громадського транспорту, в місцях в’їзду в двори, на внутрішньоквартальній території та на штучних спорудах.
Разом з тим, власникам та балансоутримувачам будівель необхідно забезпечити своєчасне виконання робіт з очищення покрівель від снігу та бурульок, не допускаючи нагромадження снігу до товщини 30 см на дахах з зовнішнім водовідводом, запобігати травмуванню пішоходів шляхом встановлення снігозатримувачів чи інших технічних засобів на скатних покрівлях.
У разі порушення вимог вищезазначених Правил, за порушення ст.152 КУпАП настає адмінвідповідальність та тягне за собою накладення штрафу на відповідальних осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850грн. – 1700грн.).

Коментарі вимкнені.