В унікальній акції на Тернопільщині дівчата виграють у хлопців?

Запрошуємо охочих зголошуватися та популяризувати унікальну в рамках України акцію Супермарафоні на 100 км. Цього року забіг проходитиме 25-26 травня за маршрутом Тернопіль-Зборів-Козова.

Найкращі бігуни долають 100 км за вісім-дев’ять годин. Традиційно переможцями стають і дівчата. Вони вкладаються у 18 годин. За правилами змагань переможцями вважаються всі, хто долає марафон за 24 години.

― До участі в забізі допускаємо всіх охочих, кому виповнилося 16 років. Вже зараз свою участь підтвердив традиційний учасник змагань з Санкт-Петербургу, дзвонив українець, що летить на супермарафон  з Кот Дʼівуару. Звичайно, зголошуються учасники з Тернопілля та сусідніх областей. Попередньо, взяти участь в забізі зголосилося троє дівчат, ― розповідає головний суддя змагань Андрій ЯНОВИЧ

Стартуватиме марафон з Театрального майдану в суботу. Аби не потрапляти в спеку, учасники починають забіг о 19-ій годині. Зареєструватися до участі можна за контактами суддівської колегії, або з 17.00 години безпосередньо перед стартом.

― На маршруті змагань сіддівською колегією буде організовано контрольні пункти, на яких учасникам потрібно буде відмічатися. Туди ж можна буде передати потрібні для забігу індивідуальні речі – харчування, одяг. Напої, ― каже Янович.

Супермарафон на 100 кілометрів відбуватиметься на Тернопіллі вже 16 раз поспіль. Найкращі атлети пробігають дистанцію за 9 годин. Однак ті, хто витрачає на маршрут 20 та більше годин, вважаються переможцями нарівні з тими, хто фінішував першим.

Коментарі вимкнені.