Корінний «свободівець» Ігор Костюк заявляє, що Надал не справляється з ремонтами доріг?

Фото з відкритих джерел

Днями активісти ГО “Авто Євро Сила” засипали асфальтом ями на дорозі на вулиці Юрчака, що у Тернополі. Таким чином місцеві водії вирішили не чекати допомоги від чиновників, а власноруч розібратись із бездоріжжям на даній вулиці.

Наразі відомо, що акція не є одноразовою і її вже планують провести на інших занедбаних вулицях міста. Цікаво, до організації даної акції долучився «свободівець» Ігор Костюк, який, між іншим, також є і членом ГО “Авто Євро Сила” та активно популяризує її діяльність.

— Завжди стараюся підтримувати різні громадські ініціативи, які є корисними для Тернополя та України. Сам пересуваюсь на авто з євро-реєстрацією і вважаю, що вони мають більше переваг і перебувають у кращому стані, ніж радянські, – розповів у коментарі для сайту “Доба” Ігор Костюк. – Власне, цією акцією ми демонструємо, що власники євроавтомобілів – це є громадсько-активні люди, які не тільки переймаються за свій комфорт, тобто придбали авто і на тому закінчилось, а дійсно готові робити корисні речі для свого міста та країни.

Мабуть, в такій формі корінний «свободівець» намагався натякнути на те, що вище керівництво його партії в лиці міського голови Сергія Надала, відверто, не справляється з ремонтами доріг Тернополя. І це при тому, що ремонти – «фішка» Сергія Надала. Хоч і за бюджетні гроші, але облаштування тротуарів та вулиць завжди знайде свій електорат. Тому посягнути на «золоте руно» для піару мера, та ще й «свободівцю», все одно що, перекреслити своє партійне майбутнє. Цікаво, як на такий «попуск» від побратима відреагує мер? Можливо, це була перша і остання дорога, яку публічно «залатала» ГО “Авто Євро Сила”…

Коментарі вимкнені.