Корупціонерам у Тернополі буде несолодко!

Антикорупційний комітет планують створити у Тернополі керівники  «Автомайдану»  Юрій Остап’юк та Дмитро Гайдуцький. Про це вони повідомили на прес-конференції  26 лютого у Тернопільському прес-клубі.

–          Це буде організація, яка буде контролювати діяльність  не тільки працівників міліції, суду чи ДАІ. Ми хочемо контролювати й інших чиновників. Зокрема, це  працівники галузей медицини, освіти, адже там також є факти хабарництва. Нехай  всі чиновники відчують, що громада їх контролює, нехай добре думають, що робити  і як, – каже Юрій Остап’юк.

Також, за його словами, незабаром «автомайданівці» міста будуть мати свій логотип, а також сторінки у соціальних мережах.

-1 thoughts on “Корупціонерам у Тернополі буде несолодко!

  • 12:55 | 28.02.2014 о 12:55
    Permalink

    Люструйте всіх лікарів до одного хабарники на бідах людей, а онкодеспансері закрийте всіх від санітарки до очільника поголовно беруть всі не дивляться ні на що – це не лікарня , це конвеєр смерті і заробітку грошей.

  • 14:50 | 28.02.2014 о 14:50
    Permalink

    ++, вчусь в мед і сама часто спостерігаю ці тупі самовдоволені морди з ненаситнимим шлунковими амбіціями, але це частина а інша крайність терапевти і тд з нікчемною зарплатою подякувати яким зайвим не буде

Коментарі вимкнені.