Лама заспівала “Файне місто Тернопіль” (фото)

Співачка, яку не потрібно представляти, бо її і так усі знають і люблять – Лама днями дала концерт у Тернополі. Їй цілком вистачає волі і навичок, щоб зібрати докупи погляди публіки, вона співає часом хвацько, часом пристрасно, а буває в її голосі відчувається повільна лірика, така пронизлива і чутлива. Вона поєднуж безмежну ніжність з елементами року – після цього відданість української  публіки співачці точно забезпечена.

У нас взагалі завжди любили хороший жіночий рок з нотками інтимності. Але у випадку Лами та її команди справа, звичайно, не тільки в тембрі. Вони знайшли дуже точну інтонацію, щоб заспівати про переживання душі та серця. Лама досить вдало вміє зіграти та заспівати про буденну втому, повсякденний тягар існування та про складність людських почуттів. Її пісня  «Пробач» в цьому сенсі не вийняток, а красиве і монументальне підтвердження правила. Вже вкінці цього місяця гурт планує випустити нову платівку, яка обіцяє бути не менш чутливішою.

Концерт розпочався, як це у нас буває, з невеличким запізненням, проте уже з першої пісні публіка зібралася під сценою. Звучали старі улюблені пісні, а також декілька композицій, які увійдуть  у новий альбом. «З Джерела», «Пробач», «Не підведи», «Жовте поле», «Лиш тільки ти» змушували публіку просто шаленіти. Проте найбільшої несподіванкою стало виконання пісні «Файне місто Тернопіль» учасниками гурту – така собі імпровізація вийшла «на біс». Відпускати артистів зі сцени звісно ніхто не хотів, адже виступ тривав менше ніж півтори години. Потім Лама ще довгенько роздавала автографи, фотографувалась та давала інтрв’ю.

Співачка обіцяла невдовзі завітати до Тернополя, на цей раз з програмою нового альбому, адже сприймають її тут надзвичайно тепло. І буде бенкет духу і тріумф тіла. І будуть танці. Що ж, чекатимемо з нетерпінням!

“Тернопільська липа”

Коментарі вимкнені.