“Лебедину пісню” заспівало “Лебедине озеро” у Тернополі

16 жовтня у вівторок до Тернополя мали привезти “Лебедине озеро”. Втім вистави не було. В касі віддали гроші за квитки, ціна на яких складала 70-150 грн.

Тернополяни здивовано споглядали зачинені двері і темні вікна драмтеатру, де власне і мали виступати солісти Санкт-Петербурзького Маріїнського театру опери та балету.

В драмтеатрі – 600 місць. Оскільки продали лише половину квитків, то виставу відмінили. Людям у касі повертали гроші за квитки, повідомляє “20 хвилин“.

– Так шкода. Вперше прийшов на балет. Чув багато хороших відгуків про цю виставу, тож вирішили нарешті піти подивитись, – говорить тернополянин Андрій. – А тут така халепа.

Натомість тернополянка Мар’яна вирішила зробити сюрприз для батьків – запросити їх на балет.

– Ми з хлопцем прийшли раніше. Дивлюсь, щось підозріло мало людей біля драмтеатру, а центральні двері – зачинені, – розповідає співрозмовниця. – Касир пояснила нам, що розкупили дуже мало квитків і балету не буде. Мовляв, вибачайте, повертаємо гроші за квитки. Уявіть мою реакцію: вперше запросили батьків на балет, а його відмінили… Довелося дзвонити батькам і казати, що балету не буде і це не розіграш… Шкода, що наші тернополяни так мало цікавляться класичним мистецтвом. Впевнена, що якби привезли “на халяву” якусь чергову низькопробну зірку, то був би повний аншлаг на майдані чи Співочому полі… І це сумно.

Коментарі вимкнені.