На Тернопіллі автобус з дітьми “ліг на бік”, але до медиків батьки звернулися лише за кілька днів

У селі Кривче Борщівського району у аварію потрапив автобус із дитячою групою. Інцидент трапився ще у суботу, 13 жовтня, на переїзді з центральної дороги до печери «Кришталева», але про нього чомусь ні волинські правоохоронці, ні медики не повідомили.

Автобус перекинувся, коли водій спробував його розвернути. Інформації про постраждалих поки що нема.

“Автобус не перевернувся, а під час виконання розвороту ліг на бік, – говорить начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ в Тернопільській області Микола Лецкалюк. – Коли ми прибули на місце, то скарг ніяких не було. Відтак випадок оформили як ДТП із матеріальними збитками”. Пише Експрес, посиаючись на Відомості-UA.com

Втім, коли діти потрапили назад додому на Волинь, звідкіля й приїхали вони на екскурсію, то батьки почали звертатись до медиків.

“Чи є постраждалі і скільки їх, ми поки що не знаємо, – говорить Лецкалюк. – Адже під час оформлення аварії йшлось тільки про матеріальні збитки. А до медиків вони почали звертатись уже після повернення додому. Цим випадком займаються волинські колеги. Відтак, чи є травмовані, повідомлять вони згодом”.

Коментарі вимкнені.