«Легенда УПА» ожила на Теребовлянщині!

19-20 травня поблизу міста Теребовля відбулася восьма обласна теренова гра для молоді “Легенда УПА”, у якій взяли участь команди із 10 районних центрів Тернопільщини та міста Тернополя. Організаторами теренової гри виступили громадська організація «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», Управління у справах сім’ї та молоді та Управління освіти та науки Тернопільської обласної держадміністрації.

Протягом двох таборових днів школярі Тернопільщини змагалися в спортивному, туристичному, інтелектуальному та творчому напрямках. Так, з першого дня хлопці та дівчата випробували свої сили на смузі перешкод та турнірі з пейнтболу. Їх інтелектуальні здібності та знання з історії організатори табору перевірили у брейн-ринзі на тему українського національно-визвольного руху. Увечері традиційно мнківці влаштували для учасників теренової гри таборову ватру, де школярі з кожного району не лише продемонстрували свої таланти та творчі здібності, а й мали змогу у всій красі представити свій край. Також учасники кожного району привезли із собою творчі вироби, присвячені 100-річчю із дня народження голови проводу ОУН Ярослава Стецька.

Другий день пройшов не менш насичено. Таборовики вправлялися в орієнтуванні на місцевості та веденні тактичних дій під час теренової гри, метою якої було відшукати загублений прапор та відвоювати його у представників проводу табору.

В насиченій та цікавій грі із незначним відривом вже втретє перемогу здобула команда Бучацького району, друге місце посіли гравці міста Тернополя (школа №24), а третє місце вибороли представники Зборівського району. На закритті гри переможці та учасники були нагородженні кубком, грамотами та цінними подарунками.

Довідково: теренова гра «Легенда УПА»- патріотичний захід, що ставить собі за мету моральну, фізичну та розумову підготовку молоді до виконання нею військового обов’язку перед Українською Державою у лавах Збройних Сил та інших силових структур України. Є хорошою альтернативою грі «Зарніца», яку зараз пропагує антиукраїнський міністр освіти Табачник.

Сама ж гра приурочена легенді, згідно з якою у травні 1945 року сотня УПА отримала наказ переправити у Карпати прапор штабу УПА. В теребовлянських лісах воїни потрапили у засідку і загинули у нерівному бою. Однак штабне знамено так і не потрапило до рук ворогів, натомість з’являється кожної весни на місці бою як символ нескореності українського народу.

Коментарі вимкнені.