Лелека завітав аж до трьох відомих тернопільських родин

Днями лелека завітав аж до трьох відомих тернопільських родин. Так, у вівторок, 23 липня, у заступника міського голови Тернополя Володимира Камінського народився син, з різницею в один день, 28 і 29 липня, в першого заступника голови Тернопільської обласної ради, виконуючого обов’язки голови Сергія Тарашевського та шеф-редактора газети “У кожен дім” Вадима Перця народилися донечки. Щасливі татусі наразі намагаються якомога більше часу проводити з дружинами та новонародженими.

«Дякую Господу та дружині за доньку!»
Саме такі слова у неділю написав Сергій Тарашевський на своїй сторінці у мережі Фейсбук. Того дня в одному зі столичних пологових будинків дружина Нігора подарувала йому четверту дитину. У подружжя є вже 20-річний син Олександр і донечки – 17-річна Наталя та 9-річна Аліна.
– Донечка народилася вагою 3790 грамів і зростом 56 сантиметрів, – розповідає Сергій Тарашевський. – Уже навіть вибрали ім’я, хочемо назвати її Камілою. Усі наші діти з’явилися на світ у Тернополі, на вулиці Замковій, однак оскільки там ще не завершилася реконструкція, вирішили, що Нігора народжуватиме в Києві. У вівторок, сподіваємося, повернемося до Тернополя.
На наше запитання, чи не лячно знову повертатися до пелюшок, коли майже всі діти дорослі, Сергій Олександрович усміхнувся:
– Нігора дуже любляча і турботлива мама. Олександр і Наталя уже мають свої інтереси, а маленька Алінка одна, тому вирішили, що було б непогано, якби і у неї були теж сестричка чи брат.
Одяг та все необхідне для донечки наперед щасливі батьки не купували. Нігора є керівником дитячого супермаркету “Кукуся”, тож батькам не доведеться довго шукати. Зізнаються, що багато речей пригледіли наперед, тепер залишається лише забрати додому.

Стать наперед знати не хотіли 
У Вадима і Оксани Перців у понеділок, 29 липня, о 4-ій годині ранку, народилася довгождана доня. У сім’ї підростають 10-річний Григорій та 6-річний Данилко.
– Для нас не було важливо, хто саме народиться, головне, щоб дитина була здорова, – розповідає Вадим Григорович. – Просили лікарів наперед не казати стать маляти. Вважаємо, що діти – подарунок Господній. Щоправда, хлопці були трохи розчаровані, адже сестричці доведеться купувати зовсім інші іграшки (усміхається, – авт.), вони сподівалися, що буде у них ще один товариш, уже навіть своїми готові були ділитися.
Вадим Григорович практично увесь час був поруч з дружиною і підтримував її.
– Вдома хлопці самі залишилися, мені довелося відлучитися, щоб переконатися, що у них все гаразд, коли повернувся, — якраз перерізали пуповину, – каже Вадим Перець. – Мені першим дали донечку на руки. Лікарка запитала, як назвемо, а я на радощах: “Ми ще не знаємо, яке у неї буде ім’я, але я точно знаю, яке у неї буде прізвище і по батькові!” Спершу хочемо з дружиною поглянути у церковний календар, а тоді вже й виберемо ім’я. Наразі для мене найголовніше, щоб дружину з донею якнайшвидше виписали з лікарні.
У Володимира Камінського – первісток, а до першої дитини через брак досвіду батьки ставляться з особливою відповідальністю, тож очевидно і зрозуміло, що новоспечений татусь не має часу на спілкування з журналістами.

Оксана Смільська, Нова Тернопільська

Коментарі вимкнені.