Лелеку з Тернополя рятували аж на Франківщині (відео)


4 листопада 2016 року в зоокутку гідропарку “Топільче” було помічено знесиленого лелеку. Поспілкувавшись із працівником зоокутка, вдалось дізнатися, що лелеку їм ще у вересні хтось просто перекинув через паркан, а оскільки він не літає, то так і вештався неподалік паркану. Так як птах не перебуває на балансі зоокутка, відповідно його ніхто не годував, адже йому потрібно м’ясо та рибу, а зерно, яке в них було, він не їсть.
Зважаючи на те, що вечір передував ночі з мінусовою температурою, було прийнято рішення негайно рятувати птаха.

Автор відео Nin Ja зв’язалась з “Центром реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку” в м. Галич, Івано-Франківської обл.  Та вони відповіли, що будуть готові прийняти його з вівторка, тобто, через 4 дні. Лелеці було знайдено перетримку. Забезпечено раціон та домедичну допомогу (промивання очей від нагноєння).

  • А у вівторок, 8 листопада, ми вирушили до його майбутнього дому. На відео ви побачите, як це було.

P.S.
Дякуємо пану Ярославу Володимировичу Осадца із “Тернопільського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” за допомогу у влаштуванні та транспортуванні птаха!
Щиросердечна подяка Бучко Володимиру Володимировичу та Гембарському Андрію Миколайовичу за те, що прийняли птаха та за те, що вони роблять для тварин, а також за цікаву та захоплюючу екскурсію! Відео з екскурсії очікуйте згодом.

Коментарі вимкнені.