Лідер російського альтернативного року – гурт LUMEN – виступить на фестивалі ЗАХІД

Гурт LUMEN – один з лідерів альтернативної російської рок-сцени, який завжди висвітлює в своїх піснях гострі соціальні та політичні аспекти життя сучасної Росії. 9 серпня гурт прийме участь у фестивалі ЗАХІД. Це буде єдиний виступ LUMENв Україні цього літа.

Лідер LUMEN, Тем Булатов, відповів на декілька запитань щодо наступного виступу:

1. Чи доводилося вам раніше грати на українських фестивалях? Чим вони відрізняються від російських? Можливо, атмосферою, людьми?

– Ми брали участь у фестивалі «Соседний мир». Так, там була абсолютно незвичайна, непередавана атмосфера. Пов’язую це в першу чергу з самою організацією фестивалю – там було дуже 

багато простору, свободи, різних майданчиків. Дуже сподобалось. Ось тепер буде можливість зрозуміти – може, це взагалі тенденція українських фестивалів …

2. Які у групи відносини з українськими прихильниками?

– Були дуже теплими до відомих подій. І залишаються дуже теплими досі з більшою частиною. Але є деякі слухачі, які не пробачили нам того, що ми не взяли нічию сторону, і виступаємо тільки за мир. Йде найпотужніша інформаційна війна, і люди під цим пресом часто пишуть нам, починаючи зі слів “Невже ви не знаєте, що …”, “Невже ви не бачили, як …”. А ми не можемо довіряти ЗМІ будь-якої сторони, тому що немає нікого, хто залишився б вірний об’єктивності, всіх так чи інакше намотало на пропаганду … Тому ми для себе обрали позицію, яку вважаємо єдино вірною з моральної точки зору: в Україні потрібен мир в першу чергу. Все інше можна і потрібно вирішувати потім. Без зброї і людських жертв. Ця позиція незмінна з моменту, коли на Майдані з’явилися перші жертви в кінці минулого року.

3. Яка буде програма виступу? Чи є якісь зміни в програмі або спеціальні пісні в зв’язку з політичною ситуацією всередині країни?

– Ми ще не вирішили, що саме будемо виконувати, але так, є бажання зіграти деякі пісні спеціально.

4. Які особисті очікування від виступу на ЗАХІД 2014?

– Мені дуже цікаво те, як нас зустрінуть, як сприймуть наші пісні. Цього чекаю найбільше – розуміння. Чи є між нами прірва тепер, як кажуть деякі. Або її немає, і не може бути? У це вірю я, наприклад.

Про всі новини групи ви можете дізнатися на офіційному сайті гурту http://lumen.ws/

Про фестиваль “Захід”

Фестиваль Захід – найважливіша рок-подія в Україні цього року. Фестиваль проходить у селі Рогатичі біля Львова, вже вшосте. Цього року – з 8 по 10 серпня.

Головна мета фестивалю “Захід 2014” – популяризація української культури та активного відпочинку серед молоді та розвиток фестивального руху в Україні.

Основною відмінністю від всіх інших фестивалів є те, що фестиваль «Захід» проводиться без підтримки спонсорів та політичних, чи будь-яких організацій.

На фестивалі буде декілька сцен, у програмі заплановано виступи таких гуртів: Anti-Flag (USA), Lumen (RU) , Sonic Syndicate (SWE), Zdob si Zdub (MD), Caliban (DE), Ektomorf (HUN), Noize MC (RU), Брати Гадюкіни, Ляпіс Трубецкой, Noize MC (RU),Тартак, Скрябін, Перкалаба, Noize MC, The Вйо, Роллікс, Тостер, Тінь Сонця, Фліт, Ukraina (PL)Flunk (NOK), Tesla Boy (RU), Крихітка, Один в каное, ФіолетDakh Daughters, Atmasfera, Zapaska, DrumТиатр та багато інших.  

Детальна інформація про фестиваль https://vk.com/zaxidfest?w=page-10058641_44629291. Продаж квитків – на сайті фестивалюzaxidfest.com 

Коментарі вимкнені.