Лілія Сандулеса, Віталій Козловський, Наталка Бучинська та інші фестивалитимуть заради онкохворих діток з Тернопільщини

20-річний ювілей фестивалю «Зустрічі друзів», який традиційно проходить у Тернополі, цього річ святкуватимуть три дні. 8 квітня буде творча тусовка, де зберуться всі – від виконавців-початківців – до народних артистів України. Вони зустрінуться, аби поспілкуватись та поділитись творчими здобутками. 9 квітня у драмтеатрі відбудеться гала-концерт для тернополян, а 10 – такий собі святковий «вогник» – VIP-програма для гостей, партнерів та друзів фестивалю, які зберуться в одному з найпопулярніших ресторанів міста.

Всі кошти, зібрані під час фестивалю, ми передамо онкохворим діткам Тернопільщини, – розповів 20 хвилин організатор імпрези Сергій Бачинський. – Така благодійність є вже традиційною для нашого фестивалю. Кошти ми передаємо лікарням та сім’ям, в котрих виховуються дітки, хворі на рак. Минулого року нам вдалось зібрати 44 тис. грн. Цьогорічні кошти – все, до копійки, що зберемо – також підуть хворим малюкам нашого краю.

Квитки на гала-концерт, який пройде у драмтеатрі 9 квітня, вартують 70-80 грн. І хоча список артистів, що виступатимуть у Тернополі, досить серйозний, організатори умисно не підвищували ціни. Адже хочуть, щоб придбати квиток на концерт змогли всі охочі.

Наш фестиваль несе благодійну місію, – переконаний Сергій Бачинський. – Окрім того, ми не женемось за хвилею популярності, свідомо не запрошуємо надто рейтингових російськомовних зірок, концертів яких у Тернополі достатньо. Натомість пропагуємо українську культуру і пісню. І традиційно запрошуємо тих артистів, яких любить тернопільський глядач.

Традиційним головним режисером і ведучим свята буде народний артист України Володимир Шинкарук. Він також має проблеми зі здоров’ям, пов’язані з онкологією, однак питання, чи брати участь у цьогорічному фестивалі, навіть не поставало.

На 20-річчя фестивалю до Тернополя приїдуть народні артисти України Геннадій Татарченко, Лілія Сандулеса, Наталка Бучинська, заслужені – Астрая та Віталій Козловський. Співатимуть для земляків сьогоднішні кияни Любомир Чермак та Мар’яна Нестайко. Завітають до Тернополя ВІА «Древляни», етно-фолькгурт «Слов’яни» та гості з Хорватії – гурт «Ivica».

Коментарі вимкнені.