«Лярви» та тернопільська молодь

Алкоголізм, наркоманія, агресія… Що це, неправильне виховання? Чи потойбічний прояв? Про це розповідає відьма, парапсихолог Єва.

Привороти, порчі. Для кого вони небезпечні?

Дуже багато приворотів у слов’янській культурі робляться через цвинтар. Цвинтар – це сакральне місце, де поховані предки. Але ніхто не думає, що людина, яка похоронена і ще не пройшло 40 днів після смерті, то ця душа знаходиться на кладовищі. А люди вмирають усякі – і алкоголіки, і маніяки і неупокоєні душі. От вони і шукають людей, через які можуть отримати земне задоволення. Як я їх називаю, «лярви». І на кладовищі цього можна набратися через те, що на кладовищі робиться ритуал.

Потойбічні істоти таки існують?

Скажемо так, навколо нас багато істот. Наш світ – не основний! А оскільки вони з іншої, більш тонкої матерії, то нас вони бачать. І добре, що люди їх не бачать!

А де молодь бере ці лярви?

«Лярви» підсаджуються у зміненому стані. Наприклад, коли чоловік п’яний, або у трансі. Просто так «лярва» не підсадиться, вона хоче враження від людини і бере ці враження.

Лярви не пристають до усіх. Коли людина постить, очищається, не грішить, не п’яниця, то  не цікава для цих істот. Бо ж не даром ці заповіді є у Біблії.

Лярви? Як вони впливають на людину?

Дуже багато людей приходять з цими ларвами. Ці лярви змушують людину робити те, що їй до того було неприйнято. Наприклад, людина стає агресивнішою. Проте, й енергетика радості може бути настільки смачна для них, як й негативна.

Алкоголізм, наркоманія… Це все їх вплив. Тому не просто так вивести людину від цього стану. На фізичному рівні, наприклад, зняти «ломку» можна. А як вивести з цієї ситуації? Це дуже важко. Бо потрібен спеціаліст магічного рівня, який ці лярви відсіче.

Мар’яна Зварич, Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.