Любителів денсової музики запрошують слухати годину української дискотеки на „Ух-радіо” 101ФМ (на правах реклами)

Година кращої танцювальної української музики відтепер кожного дня звучатиме для всіх слухачів єдиної місцевої тернопільської радіостанції «Ух-радіо». Станція працює в фм-діапазоні на частоті 101,1, а також веде мовлення в інтернеті за адресою uhradio.com.ua
Денсова музика звучить по буднях з 16 до 17 години. Тут можна чути танцювальні мікси на добре відомі пісні, а також треки, які є лише в танцювальному форматі. За словами музичного редактора радіостанції Руслана Богачика, танцювальних пісень є досить багато, таким чином, пісні в ефірі завжди різноманітні і кожного дня танцювальна година виходить цікава та звучить по іншому.
– Цю годину ми зробили спеціально для тих, хто любить динамічну музику. Відтепер можна порухатись і підзарядитись енергією вдень. Вкінці робочого дня, коли ми стаємо трохи в’ялими, танцювальна музика бадьорить навіть краще за горнятко кави, – кажуть на «Ух-радіо».
Музика протягом години лунає в режимі нонстоп. Тут можна чути кращі танцювальні мікси Скрябіна, Флештроніки, Тартака, Мірамі та інших популярних виконавців.

Коментарі вимкнені.