Майже два мільйони гривень на соціальну допомогу за рік – результат роботи кар’єру в Новосілці

Ведучи бізнес на території області, соціально відповідальний підприємець завжди бере на себе і певні зобов’язання.

До цього його не завжди спонукає держава, а натомість бачення спільного майбутнього з громадою. Цю тезу підтверджує і діяльність кар’єру у Новосілці, яким займається ТОВ ВК «Гірничодобувна промисловість».

Підтвердженням цього факту є статистика, яку щороку зводять у підприємстві. Згідно офіційних даних, керівництво кар’єру спрямувало на благодійну допомогу та соціальні об’єкти більше 1 млн 785 тис грн. У 2016 році коштом підприємства було заасфальтовано дорогу у Новосілці (564 тис грн), а для допомоги потребуючим селянам була спрямована значна сума у розмірі 904 тис грн. У місцевій школі рахунком благодійників встановили новий спортивний майданчик.

Внаслідок реформи децентралізації селищна рада Новосілки увійшла до Скалатської громади, відповідно тут залишається частина сплачених кар’єром податків. Окрім того, на допомогу мешканцям центру ОТГ було також спрямовано майже 200 тис грн.

– Попри непорозуміння, які можуть виникати у нас із громадою, ми від своїх соціальних зобов’язань не відмовляємося. Якщо у 2016 році ми заплатили 7,5 млн грн податків, то як бачите, ще майже два спрямували саме на допомогу. І це наша принципова позиція, адже бізнес має приносити не лише прибуток власнику, але й користь на місцях, – переконаний розповідає директор ТОВ «Кар’єр Новосілка»Богдан Марин.

Коментарі вимкнені.