Майже сто тернопільських депутатів хворі?!

З 1 березня в Україні розпочався другий етап чергової хвилі мобілізації. Тернопільщина, за словами обласного військового комісара Володимира Катинського, не виконала поставлених завдань, тож тепер “надолужуватимуть”.

Сьогодні в області працює 18 військово-лікарських комісій, які проводять огляд мобілізованих. У військкоматі наголошують, що призивають лише придатних до служби.

Разом з тим, можуть покликати на новий медогляд і тих, кого раніше комісували. За словами капітана медичної служби Максима Швеця, так зване медичне переосвідчення військовозобов’язаних передбачене законодавство кожні 5 років.

У військкоматі зазначили, що призвати можуть і військовозобов’язаних жінок. Хоча наразі такі випадки поодинокі. Під час попереднього етапу мобілізації з Тернопільщини призвали двох жінок. Найбільш затребувані професії – молодші медичні працівники, радіотелефоністи, радіотелеграфісти, кухарі.

А тим часом у розшук оголошені понад 25 тисяч жителів Тернопільщини, які ухиляються від мобілізації. За словами тимчасово виконуючого обов’язки начальника обласної міліції Олександра Богомола, за останній місяць вдалося встановити місце перебування шести тисяч втікачів і тисяча з них уже отримали повістки.

Продовжують уникають повісток і депутати Тернопільської обласної ради. Зі 107-ми підлягають під мобілізацію лише 9 народних обранців. Двоє з них непридатні, один оформляє документи в Нацгвардію, ще шестеро депутатів у розшуку, каже Володимир Катинський.

Цього тижня, повідомили у військкоматі, повістки готуються принести і в Тернопільську міську раду.

Наш день

-1 thoughts on “Майже сто тернопільських депутатів хворі?!

 • 10:13 | 11.03.2015 о 10:13
  Permalink

  на ожиріння певно хворіють, в деяких груди більше чим в жінок. про животи то взагалі і мовчу, навіть свого козака не бачать як в туалет ходят.

  • 12:23 | 11.03.2015 о 12:23
   Permalink

   Тваю дивізію а шо свобода нехоче захищати крану

 • 14:19 | 11.03.2015 о 14:19
  Permalink

  Цікаво було б знати, скільки свободівців пішло у військо і служить в АТО- так бились в груди, що вони патріоти (перед виборами, переважно…)

Коментарі вимкнені.