Максим Кідрук у Тернополі зізнавався, чи вірить в існування твердині інків, про яку написав трилер

Фото Юрій Дігай

19 вересня письменник та мандрівник Максим Кідрук годину презентував у Тернополі свій новий трилер – «Твердиня». На захід прийшло близько сотні читачів, а до завершення їх назбиралося стільки, що у книгарні «Є», де відбувалася зустріч, не було де яблуку впасти – люди постійно підходили. Що цікаво – було на презентації навіть кілька темношкірих студентів.

Свою презентацію Максим яскраво ілюстрував фотографіями та відео, розповів чимало цікавих фактів, опирався на фізику. Про «Твердиню» повідав, що вона, окрім суміші різних жанрів трилерів містить навіть трішки містики.

Максим жартував, що місце, описане у «Твердині», насправді є доволі таємничим, адже навіть на карті, яку знімав свого часу супутник з космосу, це місце закрите хмарами.

–          Людина, яка робила зйомку із супутника, знала що я писатиму «Твердиню». Тому спеціально сфотографувала це місце так, щоб його закрили хмари,  – сміється талановитий автор.

Відповідаючи на запитання, письменник повідомив, що продовження трилера «Бот» варто чекати за 4-5 років, оскільки зараз він зосереджений на написанні іншого шедевру – про авіакатастрофу на борту літака.

Поділився також секретом написання своїх книг:

–          Спочатку треба якомога швидше написати текст, без редагування, не вникаючи в деталі та помилки. Далі я відкладаю рукопис. Повертаюся до нього через місяць-півтора і вже тоді починаю виправляти помилки. Щоб не було так, що герой Вася сантехнік, до кінця книги уже менеджер з продажу телефонів і звуть його Аня. Далі даю рукопис рідерам, які не є мені друзями, але є професійними читачами. Тоді враховую, чи не враховую їхні зауваження, правлю і віддаю рукопис видавництву.

Максим попросив присутніх не зголошуватися до нього рідеами (люди, які читають романи до їхнього потрапляння у видавництво, рецензуючи та вказуючи на помилки – прим.ред), оскільки, каже що боїться, аби текст майбутньої книги не потрапив у інтернет до її виходу.

–          Попри те, що багато хто хоче стати моїм рідером, я прискіпливо ставлюся до відбору, тому не пишіть мені, не змушуйте відмовляти.

На завершення зустрічі Максим Кідрук заінтригував читачів:

–          Чи вірю я сам в те, що твердиня існує? Тут я вам не скажу «ні». Я навіть не скажу «незнаю».

Довідка про “Твердиню”:

Багато поколінь намагалися розгадати загадку загубленого міста інків Паїтіті. Згідно з легендами, саме в ньому старовинні племена заховали найбільші запаси золота. П’ятеро друзів вирушають на пошуки цього таємничого міста і, як не дивно, знаходять його. Та чи вони перші, хто доклав зусиль для того, щоб легко розбагатіти?
Вони ще не знають, що з цих місць ніхто не повертався живим…

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”, фото і відео Юрій Дігай

Коментарі вимкнені.