Маленькі «вертепівці» продовжили родинну справу (фото)

Ще 3 1989 року Тернопіль пам‘ятає товариство «Вертеп», учасниками якого були переважно студенти тернопільських вузів, котрі вперше пройшли з колядою вулицями пострадянського обласного центру. Цьогоріч сімейну «естафету» прийняли найменші вихідці з вертепівських родин, наймолодшому з яких – два з половиною, найстаршому –десять рочків. Дітки під час різдвяно-йорданських свят виступили з новою версію дійства про народження Христа, у якому Царі нагадують українцям про Небесний мільйон, а Ірода знищує не традиційна Смерть, а проганяє його стадо маленьких Баранців. Сценарій для «вертеп‘ят» написав тернополянин -киянин, директор видавництва «Смолоскип» – Ростислав Семків.
Вертепівці виступили перед прихожанами Архикатедрального Собору, що у центрі міста, церкви Матері Божої Неустанної Помочі, що на Східному Масиві та взяли участь у конкурсі дитячих вертепів, зорганізованому на Старий Новий Рік настоятелями храму Святого Апостола Петра.
Гроші, які діти «наколядували» під час свят, діти передадуть тернополянину Ростиславчику Захарія, який, щоб мати можливість ходити, потребує термінової операції в Ізраїлі.

Коментарі вимкнені.