Маршрутні автобуси у Тернополі стануть кращими

У Тернополі відкрили гуртівню запчастин до автобусів і обіцяли, що маршрутні автобуси будуть у кращому технічному стані. 

Зокрема, директор КП “Міськавтотранс” Мирослав Сновида розповів, що машини, які возять тернополян, краще обслуговуватимуть і ремонтуватимуть.

– Згідно із угодою з орендодавцями-перевізниками, ми зобов’язані подати технічносправний транспорт на оглядову яму перед початком робочого дня, – каже Мирослав Сновида. – Раніше запчастини купували орендодавці самі. Деталі траплялися неякісні, браковані тощо. Та й ціни на них були високі. Тепер же все це можна буде придбати за значно нижчими цінами та із кращою якістю.

У Тернополі КП “Міськавтотранс”, пояснює його директор, обслуговує одинадцять маршрутів і ще 42 забезпечують приватники.

– Є домовленість із гуртовнею, що вона надаватиме нам 30-процентні знижки, – наголошує Мирослав Сновида. – Окрім того, при магазині можна одразу відремонтувати транспорт. Це робитимуть і швидше, і якісніше, і навіть уночі. Адже гуртовня із запчастинами працюватиме до другої години.

Запрошуючи представників ЗМІ на презентацію згаданого об’єкта, у мерії також анонсували й про офіційне відкриття при ньому сертифікованого Сервісного центру з обслуговування громадського транспорту. Утім, це побачити так і не вдалося.

– Сервісний центр введуть у експлуатацію не раніше, думаю, 1 грудня, – уточнює пан Сновида. – Там здійснюватимуть увесь необхідний ремонт маршрутних автобусів.

RIA плюс

-1 thoughts on “Маршрутні автобуси у Тернополі стануть кращими

  • 21:25 | 5.11.2013 о 21:25
    Permalink

    в автобусах і так сало чистіше, не грає шансон, не курять.

Коментарі вимкнені.