Мединський судитиметься із активістом Синовцем

Начальник транспортного управління Тернопільської міської ради Ігор Мединський подав до суду на громадського активіста Олега Синовця за образу честі та гідності, вимагає спростування інформації про себе. 

Скрін з реєстру судових справ призначених до розгляду опублікував у Facebook Михайло Жирівський:

“В розпал ситуації з неправомірним завищенням тарифів на проїзд в громадському транспорті, начальник управління не знаходить нічого кращого як подавати позов в суд на активістів…” – написав Жирівський.

Ссам Олег Синовець вважає цей позов спробою відвернути увагу від головної проблеми в місті — завищених тарифів в транспорті, від вимоги звільнити Мединського, який намагається залякати активних людей Тернополя, які з цим борються.

 • Начальник управління транспорту подає на мене до суду через “захист честі та гідності”… Мені ось цікаво, чи не атрофовані ці чесноти в самого позивача? Звісно, найкращий захист – це напад, тому думаю, що подача позову до суду, це не тільки відвернення уваги від головної проблеми в місті (високі тарифи в транспорті та відставка Мединського), але й спосіб психологічного тиску на мене та інших активних людей, які з цим борються.Проте якщо я такі позови сприймаю з посмішкою, то не виключаю, що декого це може налякати. Відверто кажучи, мені байдуже, на чию користь завершиться суд тому, що знаю, як по-різному можна трактувати ті чи інші закони, на скільки багато залежить від професійності юристів та рівня неупередженості суддів. Мені важливо інше – доки ми ще будемо терпіти таких «управлінців», які відстоюють інтереси приватного бізнесу?
  В мене виникає кілька логічних запитань:

  1. Чому пан Мединський досі не подав позов до суду на приватних перевізників, як два дні саботували перевезення?
  2. Чому пан Мединський не подав позов на рішення виконкому від 30.10.2018р., через який тернополяни були змушені їздити 5 днів громадським транспортом за найвищими тарифами в Україні (до 9 грн)?
  3. Чому пан Мединський відстоює інтереси приватних перевізників, а не інтереси тернополян, які платять йому заробітну плату зі своїх податків?
  4. Чому досі ця людина залишається на посаді начальника управління транспорту?
  Вважаю, що після того, що відбулося протягом останніх 3 тижнів в Тернополі та «прославившись» на цілу країну, начальник управління транспорту просто немає морального права залишатися на займаній посаді! Найкращий спосіб – це взяти приклад з херсонського колеги та добровільно піти у відставку.

Коментарі вимкнені.