“Мені сьогодні вперше стало соромно за файний та патріотичний Тернопіль!”

Читач “Погляду” не міг  не поділитись своїми враженнями від побаченого, тому пропонуємо Вам прочитати  те, що так його обурило.

В той час, коли Росія своїми окупаційними діями захоплює Українські землі, було б не доречним не вести з країною загарбником економічної боротьби і це є цілком вірне рішення!!! Одним з напрямків такої боротьби, звичайно є бойкот на російські товари. Відтак мережа супермаркетів у м. Львів, прибирають і відкликають зі своїх прилавків продукцію виготовлену у Росії!

Тим часом і Тернопіль, як одне з найпатріотичніших міст України, мав би підтримувати такі заходи! Але жахом є те, що ми сьогодні з моєю дружиною побачили у нашому “файному” Тернополі!

Стоїмо на світлофорі у центрі міста і бачимо, як на двох маршрутках нашого Тернополя, просто гігантськими розмірами, оформлена реклама російських макаронних виробів!!! Назву не буду вказувати, Ви і самі побачите завтра цю ганебну рекламу!

Питання виникає лише одне: ми ще не наїлись, мало Вам? Невже ці гроші за рекламу загарбницької держави, Вам такі милі??? Знаємо і добне усвідомлюємо, що з дня на день може спалахнути війна і що цю війну розпочнуть окупанти і українофоби, але ж до останнього вижимаємо гроші з реклами їхнього продукту!!!

Шкодую, що не встиг зробити кілька фото цих маршруток. Апріорі мені сьогодні в перше стало соромно за свій “файний”, патріотичний і “гоноровий” Тернопіль!

 

-1 thoughts on ““Мені сьогодні вперше стало соромно за файний та патріотичний Тернопіль!”

 • 12:36 | 30.03.2014 о 12:36
  Permalink

  Як “Обурений” читач, відповідаю Вам! Шановний Антон Марчевський, з якого переляку я маю Вам пояснюваи:”чому ж в тому Львові досі розклеєна реклама російських макаронів на громадському транспорті ні ще одну з них не здерли”???
  Я як уродженець і житель м. Тернопіль, пишу про своє місто і пишу лише про те, що бачу своїми очима! Я звичайний середньостатистичний чоловік, зараз нажаль безробітній, що я можу зробити з “загарбницькою” рекламою??? Для цього ж мають бути відповідальні органи і структури!? А дівчата з “Погляду” лише висвітлюють бачення жителів свого міста!!!
  Мені здається, чи Ви дійсно прикриваєте цих рекламодавців???

 • 21:56 | 30.03.2014 о 21:56
  Permalink

  Шановна редакціє, прошу перевіряти інфо перед подачею в ефір. Виробник тих макаронів знаходиться в м.Біла Церква – ТОВ Маревен Фуд Україна. Відколи київські виробники стали нашими окупантами???

Коментарі вимкнені.