Мер Тернополя Сергій Надал “кришує” мафію?

За підтримки міського голови Сергія Надала в Тернополі триває Перший Тернопільський відкритий міжвузівський чемпіонат з інтелектуально-рольової гри “Мафія”.

Гру “Мафія” в далекому 1986 році придумав студент факультету психології Московського державного університету імені М. В. Ломоносова (МДУ) – Дмитро Давидов. Спочатку в неї грали у гуртожитках університету, але після того як студенти провели час в літніх студентських таборах гра розлетілась навчальним закладам усього союзу. Після закінчення університету Дмитро залишився в МДУ викладати психологію для іноземних студентів (головним чином із соціалістичних країн), і деякі з них, повернувшись додому, рознесли сім’я «Мафії» за кордон, спочатку в Європу (Словаччина, Чехія, Словенія, Угорщина, Польща, Румунія, Бельгія, Великобританія, Норвегія). Перша поява гри «Мафія» в США документується 1989-м роком, в літньому таборі Пенсильванії.

Протягом останнього року в Мафію активно грають в Тернополі у клубі “Alames”, який долучив до гри близько 500 тернополян. Наразі, за словами президента клубу Дмитра Андрощука, у ВУЗах міста проходять відбірні тури, переможці яких візьмуть участь у Всеукраїнському турнірі, який також пройде в Тернополі. До нашого міста на чемпіонат завітають кращі “мафіозі” України.

-1 thoughts on “Мер Тернополя Сергій Надал “кришує” мафію?

Коментарі вимкнені.