У Тернопільському драмтеатрі будуть лунати українські пісні у джазовій обробці

Тернопільський акустичний гурт Brio дасть у драмтеатрі сольний концерт. Відбудеться виступ 20 березня. Квитки — від 15 до 40 гривень
Циганські, українські та угорські фольклорні пісні виконають учасники під час концерту. Більшість із них будуть у джазовій обробці, – пише “2о хвилин”.
— На концерті ми представимо тернополянам повністю нову музичну програму, — розповідає один з учасників гурту Brio Ігор Брухаль. — Адже за останній час наш колектив зазнав незначних змін. До складу п’ятьох чоловіків-музикантів приєдналася шоста учасниця – солістка Катерина Іванчук. А також ми прийняли до свого гурту нового гітариста.
Тепер, за словами Ігоря, на концерті звучатиме не лише музика, а й пісні. Це будуть українські народні пісні в джазовій обробці. Серед них — “Гиля, гуси”, “Сумна я була” та інші.
— Також ми виконаємо популярну лемківську композицію “Під облачком” у джазовій обробці, — продовжує співрозмовник. — І плануємо заспівати ще декілька пісень із циганського, українського та угорського фольклору. Думаємо, глядачам вони обов’язково сподобаються. Адже це буде дуже незвичне поєднання джазу з фольком.
Окрім того, музиканти обіцяють виконати безліч джазових англійських та французьких стандартних композиції. Зокрема відому пісню Padam, padam.
Назва гурту Brio, за словами його учасників, означає “веселий, жвавий, бадьорий”. Тому вони хочуть влаштувати тернополянам справді веселий та яскравий вечір. Допомагатимуть їм створювати святкову атмосферу камерний оркестр симфонічної капели “Ренесанс” та шоу-балет “Візаві”. Разом вони проведуть у тернопільському драмтеатрі двогодинний виступ.
— Хоч свято 8 Березня уже минуло, але майже всі свої композиції ми присвячуємо насамперед жінкам, — каже Ігор Брухаль. — І запрошуємо їх на свій сольний концерт.
Розпочнеться він 20 березня о 19.00. Квитки коштують від 15 до 40 гривень. Придбати їх можна в касі драмтеатру.
Довідка:
Тернопільський джаз-фольк-гурт Brio утворили п’ятеро молодих музикантів у травні 2009 року. Познайомилися його учасники під час навчання у Львівській консерваторії. Стиль гурту – сучасний джазовий фольк. Грають на п’яти різних музичних інструментах.
Склад гурту:
Тарас Видиш – скрипка
Ігор Брухаль – цимбали
Сергій Карп’юк – фортепіано
Андрій Собашко – контрабас
Назар Видиш – гітара
Катерина Іванчук – вокал

Коментарі вимкнені.