Міська рада так поспішала знищити дитячий майданчик на вул. Гнатюка, що забула порахувати дерева

Ми вже неодноразово писали про проблему по вулиці Гнатюка. Саме там спочатку знищили дитячий майдачик, а тоді передали родичеві чиновника міської ради Михайла Гладкого (більше про людину, яка отримала у приватну власніть цю землю ТУТ). 

Нагадаємо, що 23 травня 2012 року робітники з «КомЕнерго» вирізали споруди на дитячому майданчику. Згодом  начальник ЖЕКу Ігор Кравець обіцяв в місячний термін повернути все. Такі ж обіцянки на сторінках газети міської ради “Тернопіль Вечірній” давав заступник міського голови, який курує сферу житлово-комунального господарства, Владислав Стемковський. Але вже у жовтні 2012 року міська рада віддала цю ділянку у приватну власність.

30 квітня 2014 року відбувся суд на якому тернополяни програли міській раді. А вже 1  травня під охороною людей у військовій формі почали різати дерева. Мешканці прилеглих будинків викликали міліцію, яка вияснила  всі деталі та склала відповідний акт.

І вже нещодавно прокуратурою міста Тернополя проведено перевірку додержання вимог природоохоронного законодавства посадовими особами управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради.
Під час перевірки встановлено, що відновна вартість зелених насаджень, які зростали на земельній ділянці по вул. Гнатюка в місті Тернополі, під час передачі її у власність не нараховувалась та не була сплачена до місцевого бюджету. Згідно акту технічного обстеження зелених насаджень на земельній ділянці за адресою вулиця Гнатюка,14 в місті Тернополі зростало 35 дерев, 1 чагарник та 702 м2 газону. Перевірка Державної екологічної інспекції у Тернопільській області встановила, що на вказаній земельній ділянці виявлено лише 6 штук дерев, а інші дерева, чагарник та газон, зазначені в акті обстеження, видалені.
Дієвих заходів працівниками управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської ради в даному випадку не вжито.
Для усунення порушень законодавства, прокурором міста Тернополя направлено подання про усунення порушень вимог природоохоронного законодавства, причин та умов, що їм сприяють, яке перебуває на розгляді. За попередніми оцінками фахівців, сума несплачених коштів становить близько 100 тисяч гривень.

Зараз активісти звернулись з апеляційною скаргою на постанову Тернопільського окружного адміністративного суду. В ході цього з’ясувались цікаві деталі. Те, що міська рада так старано приховувала від тернополян, показали в управлінні містобудування та архітектури Тернопільської обласної державної адміністрації. У документі, підписаному начальником управління Володимиром Харченко, чітко видно, що дана ділянка була дитячим майданчиком, яку згідно з Законом України не мали права передавати у приватну власність.

Далі буде

-1 thoughts on “Міська рада так поспішала знищити дитячий майданчик на вул. Гнатюка, що забула порахувати дерева

  • 19:04 | 14.06.2014 о 19:04
    Permalink

    В В.Березовиці в 2011 році було ЗНИЩЕНО 23 здорових дерева коло церкви св.Володимира і Ольги. І ВСЕ ПРОЙШЛО ГАРНО!

Коментарі вимкнені.