Міська рада вказала велосипедистам, де їхнє місце та в якому році їм сподіватися на покращення

Міська рада Тернополі розповіла тернополянам, де у місті є велодоріжки, велопарковки, та коли вона планує створити умови для велосипедистів. 

Зокрема, на інформаційний запит інтернет-видання “Погляд” надійшла наступна відповідь:

Інформуємо, що на проспекті Злуки вздовж території парку «Національного Відродження» розташована велосипедна доріжка. На даний момент розроблено проект велодоріжок, який з’єднає тернопільські парки навколо озера, а також райони житлової забудови. Однак реалізація проекту розпочнеться лише у 2014 році.

Спеціальної розмітки для велосипедистів в місті Тернополі на даний момент немає.

Тернопільською міською радою розроблено Концепцію розвитку велоінфраструктури у місті Тернополі на період 2012-2016 років. У 2012 році ця концепція була подана на розгляд Комісії з Транскордонного співробітництва (Польща – Україна –  Білорусь) як грантовий проект. Однак кошти не були виділені через проблеми з фінансуванням у Євросоюзі.

За інформацією міської ради, протягом останніх років у м. Тернополі влаштовано близько десяти велосипедних парковок. Зокрема, громадські велопарковки розташовані навпроти обласної державної адміністрації, ПК «Березіль», центрального універмагу, Тернопільської міської ради, на майдані Волі, Театральному майдані, вулицях Слівенська та Руська.

В групі тернопільських велосипедистів “Велопростір” також є фотографії приватної велопарковки на вул.Крушельницької, яку місцеві підприємці встановили власними силами. У міській раді пояснюють, що для встановлення такої велопарковки необхідне погодження балансоутримувача території, на якій передбачається встановлення, а також  погодження управління містобудування, архітектури та кадастру.

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

 

Коментарі вимкнені.