Міський голова Тернополя вважає проблему з обмілінням Серету надуманою

Нагадаємо, обласна прокуратура і екологічні служби визнали міську раду  винною у перекритті  шлюзів на дамбі, що призвело до пониження рівня води у Тернопільському водосховищі на пів метра. За даними перевірки прокуратури області, тернопільські комунальники перекрили шлюзи самовільно,  і лише оперативне втручання відповідних служб дало змогу запобігти екологічній катастрофі на річці Серет.

–          Насправді зроблено багато шуму з нічого, – коментує ситуацію міський голова Тернополя Сергій Надал. – Виконуються роботи з укріплення набережної, одночасно здійснюється реконструкція острівка і будівництво нових причалів для паркування яхт і катерів. Тривають роботи з облаштування водного стадіону. Для цього понижувався рівень води. Перед цим ми зв’язувалися з відповідними органами і отримали  відповідь, що це власність міста, морочіть собі голову зі своїм ставом самі.

Тож, виконавчий комітет (в межах своєї компетенції) прийняв рішення про пониження рівня води. За тиждень роботи завершать і рівень води піднімуть до необхідного.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.