Мешканці Тернопільщини та Правий Сектор відвоювали ще одну церкву у Московського патріархату

Громада села Бутин що Збаражчинні з УПЦ МП перейшла до Української православної церкви Київського патріархату.

Мешканці села відмовилися від своїх москальських батюшок, та вирішили перейти до Київського патріархату, – повідомляє прес-служба Правого Сектора.

За їх словами, нечисленні противники української церкви ти почаївські “тітушки” намагалися не допустити переходу церковної громади в УПЦ КП, однак спільними зусиллями місцевих жителів та активістів “Правого сектора” громада зуміла відстояти та закріпити церкву за новими її настоятелями.

– Хочеться наголосити, що боротьба за людські душі триває. Україна та українці будуть вільні лише тоді, коли в нас буде єдина помісна українська церква. Процес об’єднання церков запущений, залишається останнє слово за прихожанами церков окупанта. 
Цей процес вже не зупинити, залишається тільки питання скільки він буде тривати!
Як колись Запорізькі козаки, так зараз ми, “Правий сектор” стоїмо на захисті нашої віри. 
Наша права справа приречена на перемогу. 
Здобувши свою державу та свою єдину українську помісну церкву, ми збодуємо справжню Українську Самостійну Соборну Державу, державу української нації на етнічних українських землях. 
Слава українській національній революції!!! Слава Україні!!! – йдеться у заяві Правого Сектора.

-1 thoughts on “Мешканці Тернопільщини та Правий Сектор відвоювали ще одну церкву у Московського патріархату

 • 11:26 | 6.10.2014 о 11:26
  Permalink

  Це явне перебільшення. Проблема в Бутині тягнуться вже десь пів року, а найбільшу допомогу у всіх юридичних нюансах щодо переходу нам надав Михайло Головко.
  Громада вдячна Правому сектору за охорону, але це ж цинічно всі заслуги приписувати собі. Надіємося на Вашу порядність і спростування.

 • 11:49 | 6.10.2014 о 11:49
  Permalink

  особисто був присутній при зустрічах з чиновниками громади села, і в той момент їх підтримували депутат обл. Ради Володимир Бобко та помічник вищезгаданого Михайла, а саме Роман Напованець. Я не проти ПС, пле привласнювати собі чужі здобутки, то не по Божому хлопці!

 • 18:55 | 6.10.2014 о 18:55
  Permalink

  Якщо правий сектор так само воює на сході, як і на заході церкви відстоює то до сраки той сектор. Лягли під Порошенка і прицмакують від задоволення. Потенційні тушки одним словом.

Коментарі вимкнені.