Мітингуючі у Києві чекають на штурм “Беркуту”

Мітингуючі  стягуються з боку Майдану Незалежності до барикад на Інститутській вулиці в Києві , чекаючи розгону мітингу спецназом МВС ” Беркут”, – пишуть РІА-новини. В даний момент до барикад прийшли , за оцінкою РИА Новости , близько 300 осіб. Люди з Майдану продовжують підходити.

Раніше один з організаторів акції на Майдані Незалежності (площа Незалежності) оголосив зі сцени , що бійці “Беркута ” повідомили йому про підготовлюваний розгоні.
Він обмовився , що це може бути і дезінформацією, спрямованої на те, щоб створити паніку серед протестуючих, але закликав не піддаватися на можливі провокації і зберігати спокій.
Нагадаємо масові акції прихильників євроінтеграції в Києві та інших регіонах України почалася 21 листопада після оголошення урядом про припинення підготовки угоди про асоціацію з ЄС , яке планувалося оформити на саміті Східного партнерства у Вільнюсі.
Вночі 30 листопада ” Беркут ” жорстоко розігнав Евромайдан в центрі Києва. 1 грудня в Києві відбувся мітинг , в якому взяли участь до півмільйона людей. Мирна акція протесту переросла в зіткнення протестуючих з правоохоронцями.

Коментарі вимкнені.