Молоді люди легко проникли на склад боєприпасів у Тернополі, – розповідь очевидця

В ніч з 19 на 20 лютого у Тернополі пограбували склад управління МВС із боєприпасами. Міліція ще не називає точної кількості невідомих осіб, як і не каже, що саме винесли зі складів. 

Сьогодні, 20 лютого на місці події побував фотограф тернопільської фотоагенції “Дубельтівка” Володимир Явнич. Він зустрів жінку, яка бачила, що відбувалося цієї ночі, на власні очі.

Усе, що ви прочитаєте далі, не має офіційного підтвердження, бо є записане лише зі слів жінки, яка назвалася очевидицею нічних подій в Старому парку. 

Пограбування тривало близько двох годин – з 23.00 до 01.00. Лише близько 1.30 приїхало біля десяти екіпажей міліціонерів у формі.

Жінка  каже, що о 23.00 вона побачила групу молодих осіб (на її суб’єктивну думку – до 18 років), які рухалися з вул. Ломоносова на вул. Чернецького. Кількість – близько ста. Усі в масках, з битами, частково в камуфляжах. Серед них були і дівчата.

Вони одразу розпочали штурм. І так легко та швидко проникли на територію складу, що жінка впевнена – там навіть не було охорони. Вона каже, що часто бачить, як на території складу перебуває чимало правоохоронців різних підрозділів та рангів і склади зажди були під охороною. Але в цей вечір, вона не бачила ніякого сторожа.

Офіційний коментар МВС в Тернопільській області

Цієї ночі група молодих людей, одягнених в камуфляжну форму, маски та каски,  проникли на територію відділу ресурсного забезпечення УМВС України в Тернопільській області та гаражних приміщень автогосподарства. Зі складів винесли вибухові речовини, спецзасоби та  заволоділи одинадцятьма службовими автомверсіяобілями.

Вжито заходи і транспортні засоби розшукали та повернули. Спецзасоби та вибухівку розшукують.

Дані події внесенні до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 289 та частиною 2 статті 262 ККУ.

На даний час проводиться комплекс оперативно-розшукових заходів, спрямованих на встановлення осіб, які скоїли кримінальні правопорушення та розшук викраденого майна.

Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Молоді люди легко проникли на склад боєприпасів у Тернополі, – розповідь очевидця

  • 15:31 | 20.02.2014 о 15:31
    Permalink

    А як може зберiгатись вибухiвка в межах мiста та ще й в центрi?
    Таке враження, що пiд шумок хочуть списати недостачу зброi…

Коментарі вимкнені.